Zakwaterowanie

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie


Oferta zakwaterowania skierowana jest przedewszystkim do biur podróży i organizatorów poszukujących hoteli dla grup autokarowych. Obejmuje głównie hotele 3 gwiazdkowe położone poza miastami z dobrym dojazdem i miejscem do zaparkowania autokaru. Są to hotele sieciowe jak również i pojedyncze rozrzucone po całej Holandii, jakkolwiek obejmuje również hotele na terenie Belgii i zakwaterowanie tranzytowe na terenie Niemiec.

W hotelach, z którym współpracujemu od lat zwykle staramy zarerezrwować pokoje z wyprzedzeniem kilkunastomiesięcznym  w "atrakcyjnych" dla polskich biur terminach. Dla pozostałych terminów czy zapytanń staramy się sami na bieżąco znaleźć zakwaterowanie, jak również okorzystamy z pomocy touroperatorów holenderskicj z którymi współpracujem. W większości przypadków potwierdzenie czy rezygnacje bezkosztowa ma miejsce na 6 tygodni przed przyjazdem. Oczywiści jeżeli hotele czy sieci mają własne terminy i wrunki potwiedzania i rezygnacji stosujemy sie do nich.                                                                                                                                                                                         

Gr8 Hotels
Gr8 Hotels to nowa holenderska sieć hoteli z komfortowymi, trzygwiazdkowymi hotelami z kimatyzowanymi i przestronnymi, przytulnie urządzonymi pokojami w biało-czarnej kolorystyce. Ulokowane są w optymalnie z dobrym dojazdem i z mozlwością zaparkowania autokarów. Pierwszy hotel Gr8 został otwarty w czerwcu 2018 roku w Oosterhout. Niedługo potem pojawiły się kolejne hotele w Sevenum, Bodegraven i Amsterdamie. Trzy kolejne hotele Gr8 otworzą swoje podwoje w Leiderdorp, Meerkerk i Holten.