A'DAM LOOKOUT

Top atrakcje

A'DAM LOOKOUT


A'DAM LOOKOUT znajduje się na szczycie wieży A'DAM w północnej części Amsterdamu. To taras widokowy z widokiem na historyczne centrum miasta ze słynnymi kanałami, które znajdują się na liście światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO, tętniący życiem port i unikalny krajobraz holenderskich polderów Odwiedzający mogą też odwiedzić najnowocześniejszą interaktywną wystawę i odbyć bezpłatną wycieczkę audio po historii i kulturze Amsterdamu. Poszukiwaczy mocnych wrażeń mogą skorzystać z huśtawki „Over The Edge” lub z przejażdżki kolejką górską w wirtualnej rzeczywistości.

HUŚTAWKA „OVER THE EDGE”
Śmiałkowie i poszukiwacze mocnych wrażeń mogą huśtać się  na najwyższej huśtawce w Europie na wysokości 100 metrów nad krawędzią wieży, mając Amsterdam pod stopami,. i najwyższej huśtawce w Europie  i zwisaj 100 metrów nad ziemią, tam i z powrotem nad krawędzią wieży, mając Amsterdam pod stopami.

AMSTERDAM VR RIDE  
Wirtualna przejażdżka i niesamowite wrażenia z jazdy kolejką górską. Wystarczy zasiąść na stanowisku VR Ride, załóżyć okulary VR i można wziąć udział w realistycznej przejażdżce przez wszystkie najważniejsze atrakcje miasta. Coś, co w prawdziwym życiu wydaje się niemożliwe, staje się możliwe w świecie wirtualnej rzeczywistości

SPEKTAKULARNA WINDA
Winda wrażeń zabierza owiedzających  z 1. na 20. piętro wiezy A’DAM w zaledwie 20 sekund. Dzięki spektakularnym efektom świetlnym i dźwiękowym oraz przezroczystemu sufitowi nawet winda jest częścią atrakcji LOOKOUT.

SKY BAR I RESTAURACJA PANORAMA
Na szczycie wieży w A'DAM LOOKOUT jest też Sky Bar i restauracja Panorama, które oferują szeroki wybór posiłków, przekąsek i napojów. Od szybkiej kawy po wyszukane koktajle. Zawsze podawane z najlepszym widokiem na miasto. 

PARKIET TANECZNY NA WYSOKOŚCIACH
Od piątku do niedzieli w panoramicznej restauracji pojawia się DJ. Można cieszyć się muzyką, widokami i poprobować sił na najwyżej położonym parkiecie tanecznym w mieście i przenieś swoje wrażenia na nowy wysoki poziom.