Przewodnicy i piloci

Dla biur podróży

Przewodnicy i piloci

Dla Państwa wygody przedstawiamy uznanych przewodników, ze względu na wprowadzone przepisy, głównie z Amsterdamu, chociaż z biegiem czasu pojawią się też przewodnicy z Brukseli, Brugii i Antwerpii, ponieważ bardzo często zwiedzanie Holandii jest połaczone ze zwiedzaniem Belgii. W przyszłości przedstawimy też pilotów, którzy mają duże doświadczenie w pilotowaniu grup zwiedzajacych Holandie czy Benelux.

Przewodnik po Amsterdamie i całej Holandii, przewodnik warszawski licencjonowany pilot wycieczek oraz tłumacz przysięgły. Oprowadza grupy i turystów indywidualnych również po Rijksmuseum, Van Gogh Museum i Mauritshuis. Języki: polski, niderlandzki i angielski. </br>
Tel.:+31661863297

Alicja Górnik


Przewodnik po Amsterdamie i całej Holandii, przewodnik warszawski licencjonowany pilot wycieczek oraz tłumacz przysięgły. Oprowadza grupy i turystów indywidualnych również po Rijksmuseum, Van Gogh Museum i Mauritshuis. Języki: polski, niderlandzki i angielski.
Tel.:+31661863297
Przewodnik po Amsterdamie w tym po Rijksmuseum i Van Gogh Museum oraz po Warszawie. Licencjonowany pilot wycieczek zagranicznych. Oprowadza grupy i turystów indywidualnych. Posługuje się językiem polskim, angielskim, niderlandzkim i hiszpańskim.</br>Tel.:+31648407465

Monika Doroszkiewicz


Przewodnik po Amsterdamie w tym po Rijksmuseum i Van Gogh Museum oraz po Warszawie. Licencjonowany pilot wycieczek zagranicznych. Oprowadza grupy i turystów indywidualnych. Posługuje się językiem polskim, angielskim, niderlandzkim i hiszpańskim.
Tel.:+31648407465
Przewodnik po Amsterdamie, Lejdzie i amsterdamskich muzeach, a zwłaszcza po Rijksmuseum i Van Gogh Museum. Historyk sztuki przez 12 lat pracowała w British Museum. Oprowadza grupy i turystów indywidualnych. Języki:   polski, angielski i niderlandzki.</br> Tel.:+31612370279

Kinga Bartyska


Przewodnik po Amsterdamie, Lejdzie i amsterdamskich muzeach, a zwłaszcza po Rijksmuseum i Van Gogh Museum. Historyk sztuki przez 12 lat pracowała w British Museum. Oprowadza grupy i turystów indywidualnych. Języki: polski, angielski i niderlandzki.
Tel.:+31612370279
Przewodnik po Amsterdamie i całej Holandii (Haga, Delft, Rotterdam, Arnhem i inne). Oprowadza również po muzeach- Rijksmuseum, Van Gogh i Mauritshuis. Licencjonowany przewodnik warszawski i pilot wycieczek. Jezyki: polski, angielski i niderlandzki.
</br>Tel: +31624495545

Agnieszka Kulenty


Przewodnik po Amsterdamie i całej Holandii (Haga, Delft, Rotterdam, Arnhem i inne). Oprowadza również po muzeach- Rijksmuseum, Van Gogh i Mauritshuis. Licencjonowany przewodnik warszawski i pilot wycieczek. Jezyki: polski, angielski i niderlandzki.
Tel: +31624495545
Przewodnik po Antwerpii i Brukseli,  pilot wycieczek zagranicznych, dyplomowana  ekspertka diamentów przez HRD Antwerp. Dziennikarka i seo copywriter, autorka bloga o Antwerpii. Oprowadza grupy i turystów indywidualnych. Języki: polski, niderlandzki i angielski. <br>
Tel.:+48-508 895 132

Iwona Maculewicz


Przewodnik po Antwerpii i Brukseli, pilot wycieczek zagranicznych, dyplomowana ekspertka diamentów przez HRD Antwerp. Dziennikarka i seo copywriter, autorka bloga o Antwerpii. Oprowadza grupy i turystów indywidualnych. Języki: polski, niderlandzki i angielski.
Tel.:+48-508 895 132