Dla grup

Holandia.pl

Dla grup

Informacje przydatne dla biur podróży, pilotów wycieczek. Rezerwacja wstępów do atrakcji, hoteli, restauracji, układanie programów, usługi przewodników i pilotażu. Podpisane kontrakty pozwalają oferować stałe ceny hoteli niezależnie od sezonu, dobre ceny rejsów po kanałach i biletów wstępu (vouchery) do atrakcji.

Współpraca z holenderskimi firmami z branży turystycznej trwa od 25 lat. Najpierw reprezentacja Netherlands Board of Tourism & Conventions i promocja Holandii w Polsce przez 12 lat, a po zamknięciu, z powodu cięć budżetowych, polskiego biura NBTC dalsza współpraca z firmami z Holandii na komercyjnych zasadach. Teraz współpracujemy z firmami takimi, jak Tourism Group International, Keukenhof, Lovers B.V.. Blueboat, Lindbergh, Madurodam, Euromast, Coster Diamonds, Heineken Experience, Henri Willig Kaas oraz z kilkoma hotelami i restauracjami korzystając z ich oferty oraz ułatwiając im kontakty z polskimi biurami podróży.
 
Turystom indywidualnym służymy informacją i pomocą przy kontaktach z przewodnikami. Polecamy również oferty i ewentualnie kontaktujemy z biurami, z którymy współpracujemy od lat, a bardzo często ich programy zwiedzania powstały podczas wspólmnych wyjazdów.