Rejsy po kanałach Lovers

Top atrakcje

Rejsy po kanałach Lovers


W Amsterdamie jest 165 kanałów, ponad 1000 mostów w tym 8 drewnianych mostów zwodzonych, a przy brzegach przycumowanych jest 2500 łodzi, w tym większość mieszkalnych, po kanałach kursuje kilkadziesiąt łodzi wycieczkowych rowerów wodnych. I że, tak naprawdę piękno Amsterdamu najlepiej jest odkrywać w czasie spokojnego rejsu statkiem, wzdłuż wąskich amsterdamskich uliczek. 

REJSY LOVERS 
Najbardziej popularny jest jednogodzinny po kanałach Amsterdamy. Statki zataczają koło i powracają na miejsce, z którego wypływają. Z firmą Lovers można popłynąć z najpopularniejszej przystani sprzed Dworca Głównego, spod domu Anny Frank, a także spod Leidseplein. Rejsy dla grup rozpoczynają się i kończą przed dworcem.

PIZZA I BURGR CRUISE
Oprócz godzinnego rejsu można skorzystać z rejsu podczas, którego serwowana jest pizza tzw. Pizza Cruise czy Burger tzw. Burger Cruise, podzcas serwonane jest do woli piwo, wino czy napoje nie alkoholowe.  

CANDELIGHT CRUISE
Rejs przy świecach to okazja dla tych, którzy w romantyczny sposób chcą obchodzić Walentynki, rocznicę ślubu czy urodziny ukochanej osoby. Romantyczne kanały i światło świec dodają mu uroku. W czasie romantycznego po malowniczych amsterdamskich knałach można podczas rejsu delektując się holenderskim specjałami i sącząc wyborne wino przeżyć niezapomniane chwile. Amsterdam Candlelight Cruise to naprawdę doskonały sposób na wyjątkowy i romantyczny wieczór w najbardziej spektakularnym mieście w Holandii.